Garmin Fenix 5s

470.00 390.00

Saadavus:
Laos
Tootekood:
fenix5s

Võimalikud valikud

Garmin Fenix 5s - saa rohkem treeningu infot vähemaga oma randmel

- premium-klassi väike (42mm) multisport GPS-spordikell koos Elevate™ randmelt pulsi lugemise tehnoloogiaga¹
- eelsalvestatud aktiivsusprofiilid kõigi spordialade ning aktiivsete ettevõtmiste jaoks
- paiguta treeningu põhiandmed otse oma randmele ning vaata nupuvajutusega treeningu efektiivsust ja progressi
- kella omaduste² hulka kuuluvad ka nutiteavitused, automaatne andmete laadimine Garmin Connect™ keskkonda ja erinevate kellakuvade ning rakenduste vahel valimine tänu Connect IQ™ poele
- välikasutuse sensorid, seal hulgas GPS ja GLONASS sattelliidiühendus ning 3-teljeline kompass koos güroskoobi ja baromeetrilise altimeetriga

Lummav disain, tugev võimekus
Sportlaseid ning seiklejaid on igas suuruses. See on ka põhjus, miks fenix 5 seerias on välja töötatud erinevad mudelid erinevates suurustes, pakkudes nii võimalust leida sobiv kell igale randmele ja igaks treeninguks. Iga versioon pakub omakorda võimalust leida sobiv kellarihm valikutest viimistletud metallist kuni soovitud värviga QuickFit™ kiirkinnitustehnoloogiaga silikoonrihmadeni. Peamine eesmärk on pakkuda võimekat ning kerget spordikella, mis sobiks kõige paremini konkreetse kasutaja esteetiliste ning sportlike huvidega.
 
Topelt navigatsiooniühendused
Iga fenix 5 seeria kell sisaldab endas nii GPS kui ka GLONASS sattelliitühenduse vastuvõtjaid, et anda täpset asukohateavet ka kõige karmimates tingimustes, kus ainult GPS ühendusest võib väheks jääda. Sealjuures võid olla kindel pikale aku elueale igas kasutusseades (varieerub mudelite vahel, olenevalt seadetest). Ning et saaks täiesti kindlalt igale poole minna, on fenix seeria kellad kuni 100 meetri sügavusele ka veekindlad.
 
Väljapaistev loetavus jooksu ajal
Erk, kõrge resolutsiooniga, täisvärviline Garmin Chroma Ekraan™ koos LED taustavalgustusega kindlustab ekraani hea loetavuse kõigis olukordades. Seda tänu kasutusel olevale tehnoloogiale, mis suudab samal ajal peegeldada välisvalgust ja edastada pilti kellaekraanile - nüüd on ekraan selgelt loetav ka otsese päikesevalguse käes. Safiirklaasiga versioonidel on lisaks ka kriimukindel safiirklaas ning Wi-Fi® tugi, mis võimaldab kella ühendada otse oma WiFi võrku, et automaatselt sünkroniseerida andmed Garmin Connect-iga.
 
Randmelt pulsi lugemine
Otse randmelt pulsi lugemist võimaldab Elevate tehnoloogiaga pulsiandur - nii saad pulsi infot jälgida ka ilma eraldi rinnavööd kandmata. Et anda täpsemat tagasisidet päevaste sammude ning öise une kohta, mõõdab kell ka randmelt pulssi, andes sellega võimalikult täpse kalorikulu. Ühtlasi aitab pulsiandur anda täpset tagasisidet ka treeningute kohta.
 
Leia omale sobiv stiil vahetatavate kellarihmadega
QuickFit seeria valikust leiab nii kvaliteetsest nahast, metallist kui ka silikoonist kellarihmasid, mida on kiire ja kerge vahetada, et sobituda vajaliku stiili või spordialaga. Rihmade vahetamiseks ei ole vaja eraldi tööriistu. Ainult vaheta, vajuta kinni ja mine.
 
Edasijõudnud võimekuse mõõtmine
Iga fenix 5 spordikell sisaldab endas detailseid treeningfunktsioone, et aidata jälgida oma vormi ja võimekust³. Täiustatud andmed Treeningu Staatuse ja Treeningu Efekti kohta näitavad tehtud treeningu aeroobseid ja anaeroobseid kasusid - sedasi näed tehtud trennide tasuvust ning saad isegi võrrelda oma tulemusi teiste eakaaslastega. VO2 max hindaja kasutab jooksukiirust, pulssi ja pulsi kõikumist, et hinnata maksimaalset hapniku hulka, mida keha suudab minutis tarbida. Ning ka teistel spordialadel on juures taastumise nõustaja, taastumise taimer ning taastumise kontroll. Lisaks ka võistluse ennustaja, mis pakub välja ideaalse finišeerimise aja toetudes maksimaalsele VO2 näitajale.
 
Ujumise profiilid, suusatamine, sõudmisalad, golf ja veel enamgi
Lisaks ulatuslikele jooksufunktsioonidele, pakuvad fenix 5 kellad ka laialdast informatsiooni ujumistreeningu, suusatamise, golfi mängimise ja sõudmissportide kohta, seal hulgas ka püsti aerutamine (SUP) ja harilik sõudmine. Ujumisel loeb seade distantsi, kiirust, tõmmete arvu ja veel enam. Suusa/Lumelaua režiim annab tagasisidena kiiruse, distantsi, vertikaalse languse ja automaatse sõitude loendi (koos automaatse pausiga liftijärjekorras seistes) ning veelgi enam otse randmelt. Sõudmisspordialade jaoks mõeldud režiim loeb tõmbeid, tõmbe kiirust ja isegi tõmbe distantsi. Golfi režiimis saab teada distantsid endast eespool, tagapool ning ka green'i sees kõigi radade kohta, mis on Garmin Connect keskkonnast alla laetud - ühtlasi on lisatud statistika jälgimine (fairway'd, löögid jne), Green'i vaade, automaatne löögi tuvastamine ja automaatne mõõtmine.

Põhiomadused
Seadme mõõtmed -  42 x 42 x 14.5 mm
Ekraani mõõtmed -  1.1” (27.94 mm)
Ekraani resolutsioon -  218 x 218 pixels; sunlight-visible, always-on, low power, colourful display
Värviline ekraan - Jah
Kaal - 85 g
Aku kestvus - kuni 24 tundi (GPS režiim) 6 nädalat ( kella režiimis)
Veekindlus - 10 ATM (100m)
GPS -  Jah
GLONASS -  Jah
Kõrgtundlik vastuvõtja -  Jah
Baromeetriline altimeeter -  Jah
Elektrooniline magnet kompass -  Jah
Smart teavitused -  Jah
Vibra alarmid -  Jah
Muusika juhtimis funk. -  Jah
Leia mu telefon funk. -  Jah
VIRB®  juhtimine -  Jah
Kella funktsioonid -  Kellaaeg(12/24h), kalender (päev/kuu), äratused

Connect IQ™ tugi: Jah
EXO™ antenna (GPS/GLONASS): Jah
Wifi: Jah
ANT+®: Jah
Bluetooth®: Jah
Ilma hoiatused: Jah
UltraTrac: Jah
tempe™ anduri tugi: Jah
TracBack: Jah
Automaatne ringide lugemine: Jah
Aja/distantsi alarm: Yes

Komplekti kuulub:
- Garmin fēnix™ 5
- Laadimis/arvuti juhe

Tehnilised andmed ja rohkem infot GARMIN FENIX 5s tootelehelt!

 foxgear ...

Nutitelefonid & nutikellad, pulsikellad & rattakompuutrid, kõrvaklapid & kõlarid tootjatelt nagu GARMIN | POLAR | FITBIT | SAMSUNG | SONY | APPLE | BANG & OLUFSEN jpt.

Kontakt

+372 5252544
+372 6522500
info @ foxgear.ee
pood @ foxgear.ee