Gear S3 Classic

345.00 269.00

Saadavus:
Laos
Tootekood:
W004
Samsung Gear S3 Classic - autentne disain ja funktsionaalsus
 
Gear S3 Classic näeb välja nagu üks esmaklassiline kell. Ainult palju võimekam. Minimalistliku, elegantse välimusega Classic on tulevikule suunatud valik: täiustatud omadused on integreeritud otse disaini, alates äärest ja klaasist kuni nupuni, millega on selle kella kasutamine lihtne ja mugav.

Näitab alati kellaaega
Tänu "Always On" funktsioonile, mis näitab 1,3-tollisel Super AMOLED ekraanil alati kellaaega, näeb Gear S3 Classic välja nagu päris kell. Gear S3 välimuse muutmiseks vaheta lihtsalt kella sihverplaati. Juba alla laetud 15 kujundust ja Gear App Store’is olemasolev valik muudavad nutikella väljanägemise vaid Sinu maitse küsimuseks. Igal sihverplaadil on oma ekraani "Always On" versioon.

Pöörlev äär
Vasta telefonikõnedele või keeldu neist, lülita alarmid välja, reguleeri helitugevust ja ekraani eredust. Sirvi rakendustest ja vaata e-kirju. Kõigeks selleks on vaja ainult äärt pöörata.

Hõlpsasti vahetatavad kellarihmad
Riietu pidulikult või argiselt - mine välja ja vali iga olukorra jaoks sobiv kellarihm. Kuna Gear S3 ühildub kõikide standardsete 22 mm laiuste kellarihmadega, ei ole valiku puudumine mingi vabandus.

Kõned otse randmelt
Kanna Gear S3 ja vabasta oma käed telefonist.* Sisseehitatud kõlar võimaldab helistada või kõnesid vastu võtta otse seadmelt. Peale selle saad kontrollida häälsõnumeid ja kuulda seatud alarme.

Sisseehitatud GPS
Mine välja ja jäta oma telefon maha. Tänu sisseehitatud GPS-ile tead alati, kus Sa oled ja kui kaugel on griin. Vaata juhiseid ja hoia oma tegevusel silma peal. Keskendu mängule telefoni raskuseta.

Muusika liikvel olles
Pane Bluetoothiga peakomplekt pähe ja kuula oma lemmikmuusikat või naudi muusika voogedastust otse muusikaloendist. Tee trenni, anna matkale hoogu. Gear S3 mälumaht on 4 GB, mis tähendab, et saad oma muusika kaasa võtta telefoni raskuseta.

Aktiivselt ühendatud
Gear S3 kogub andmeid Sinu aktiivsuse kohta ja hoiab Sind õigel teel olenemata sellest, kas harrastad jooksmist või mägironimist. Peale selle hoiatab see õhurõhu muutustest, et teaksid ilmamuutuseks valmistuda.

Mitu päeva laadimata
Gear S3 kestab ühe laadimiskorraga kuni neli päeva.** Selle aku peab tõepoolest nii kaua vastu.

Vee- ja tolmukindel
Kanna Gear S3 iga ilmaga ja igas kohas. Selle kaitseklass on kaitseastmega IP68, mis tähendab, et see on tolmu- ja veekindel kuni 1,5 meetri sügavusele või kuni 30 minutit vee all.***

Üle 10 000 rakenduse
Rakendused, millele Sa loodad, rakendused, milleta Sa ei saa elada ja rakendused, mida soovid proovida. Nüüd on Sul juurdepääs nendele läbi randmel oleva Gear S3, et muuta oma elu lihtsamaks kui kunagi varem.

*Bluetoothiga mudeli puhul on helistamiseks vajalik ühendus nutitelefoniga
**Aku tegelik kestus sõltub kasutusest ja sätetest
****Ei ole mõeldud ujumiseks ega sukeldumiseks
 
Tehnilised andmed ja rohkem infot GEAR S3 Classic tootelehelt!

 foxgear ...

Nutitelefonid & nutikellad, pulsikellad & rattakompuutrid, kõrvaklapid & kõlarid tootjatelt nagu GARMIN | POLAR | FITBIT | SAMSUNG | SONY | BANG & OLUFSEN jpt.

Kontakt

+372 5252544
+372 6522500
info @ foxgear.ee
pood @ foxgear.ee