Samsung Galaxy S10

649.00

Saadavus:
Laos
Tootekood:
S10

Võimalikud valikud

GALAXY S10 - võimekas järgmise põlvkonna Galaxy S10 nutitelefon, milles peituvad 10 aasta pikkuse uuendusliku inseneritöö tulemused.

Kõrgetasemeline kaamera
See on telefon, mis annab Sulle tohutult laia valiku pildistamisvõimalusi. Suum lähivõtete jaoks, lainurk klassikalistele piltidele ja ülilainurk hingematvate maastike ja grupiselfide jäädvustamiseks. Muudetava avaga kaamera teb ühteviisi häid pilte nii hämaras kui eredas päikesevalguses.
 
Jaga energiat juhtmevabalt
Galaxy S10 aku on nii võimas et sellega saad laadida ka teisi seadmeid - juhtmevabalt.
Nutikalt säästlik, kuni 24 tundi kestev aku energiavaru saad jagada ka sõpradega. Lihsalt pane Galaxy S10 aku on nii võimas et sellega saad laadida ka teisi seadmeid - juhtmevabalt. Lihtsalt aseta teine Qi juhtmevaba laadimise toega telefoniga  Galaxy S10 tagumise korpuse peale ja laadimine algab kui võluväel. Loomulikult saad nii laadida ka  näiteks Qi toega nutikella või  kõrvaklappe.
 
Piiritu-O ekraan
Äärest ääreni ekraan ja ei mingit segavat "kulmu." Diskreetne ümar kaamera-ava ekraanis lubab sul nautida meelelahutust paremini. Sinu loovust väljendavad selfid on samuti paremad kui kunagi varem. Uus HDR10+ toega ja nutikalt valgustust reguleeriv Dynamic AMOLED ekraan toob selgelt esile iga detaili, värvi ja varjundi. Nii on Sinu pildid ja filmid alati tõeliselt kaasakiskuvad.

Ultraheli sõrmejäljelugeja
Murranguline sõrmejäljelugeja on nähtamatult peidetud otse ekraani sisse. Nii on väärtuslikud andmed Sinu telefonis eriti turvaliselt kaitstud ja nähtavad vaid Sulle. Kiire ja täpne sõrmejäljelugeja on just seal, kuhu su sõrm loomulikult liigub. Telefoni turvalisus ei ole kunagi nii mugav olnud.

Ole esimene ja eeltelli uus Samsung Galaxy S10 juba täna!
 
Täpsemad tehnilised andmed - Galaxy S10


foxgear ...

Nutitelefonid & nutikellad, pulsikellad & rattakompuutrid, kõrvaklapid & kõlarid tootjatelt nagu GARMIN | POLAR | FITBIT | SAMSUNG | SONY | APPLE | BANG & OLUFSEN jpt.

Kontakt

+372 5252544
+372 6522500
info @ foxgear.ee
pood @ foxgear.ee