Garmin Edge 810

310.00

Saadavus:
Laos
Tootekood:
G018

Võimalikud valikud

Garmin Edge 810

Puuteekraaniga Edge 810 on mõeldud jalgratturile, kes tahab kõike - navigatsiooni-ja treeningfunktsioone ühes seadmes. Edge 810 pakub lisafunktsioone, kui ühendada see nutitelefoniga, sealhulgas live treeningu jälgimist arvutis, sotsiaalmeediasse jagamist (jaga oma treeningut facebooki) ning ilmateadet. 810 toetab detailseid navigeerimis ja topo kaarte, nii saad seadet kasutada igal võimalikul ajal. Tänu sellele, et Edge 810 on GPS-toega, annab ta sulle täpsed andmed ja navigeerimisvõimalused kõikjal maailmas.

Jälgi igat detaili - Lisaks kaardi võimalusele salvestab Edge 810 sinu läbitud vahemaa, kiiruse andmed, tõusud / laskumised, treeningtaseme jne.Edge Web Site Edge 810 toetab ka ANT + ™ andureid, mis mõõdavad südame löögisagedust, kiirust / pedaalipöördeid ja võimsust. Aktiivsete profiilide funktsioon võimaldab sul kohandada andmeväljad ja seadme sätted vastavalt tegevusele nagu maantee-, mägi-või universaal treeningud. Vaheta profiile lihtsa näputõmbega puuteekraanil ja seade kuvab sulle just neid andmeid, mida hetkel vajad.

Püsi ühenduses - Edge 810 pakub ka bluetooth funktsiooni, kui seade on ühendatud sinu nutitelefoni (Apple ® või Android ™) ja Garmin Connect ™ Mobile app-ga. See võimaldab saata põhjalikku ja täpset sõidu infot otse Garmin Connect lehele. Edge jälgib andmed ja saadab need telefoni Bluetooth ®-ühendust kasutades. Püsi ühenduses ja jaga kõiki detaile oma sõidust sõprade, perekonna ja oma sotsiaalmeedia kontaktidega (Facebook,Twitter jne.). Sa saad postitada uuenduse kohe pärast oma sõidu või võistluse lõpetamist. Loo oma postitus läbi nutitelefoni ning sõidu andmed on juba olemas, tänu Garmin Connect Mobile app-le.

Komplekti kuulub:
1. Ainult Edge 810:
- Edge 810
- Rattahoidik
- Toalaadija
- USB arvutijuhe
- Etteulatuv rattahoidik Edge
 
 
2. Edge 810 Bundle:
- Edge 810
- Kiiruse-pedaalipöörete andur
- Rattahoidikud (2tk)
- Toalaadija
- USB arvutijuhe
- Premium pulsivöö pehme rihmaga
- Etteulatuv rattahoidik Edge
 
Tehnilised andmed ja rohkem infot EDGE 810 tootelehelt!

 foxgear ...

FOXGEAR - nutitelefonid & nutikellad, pulsikellad & rattakompuutrid, droonid, kõrvaklapid tootjatelt nagu GARMIN | POLAR | TOMTOM | SIGMA | BEURER | FITBIT | SAMSUNG | SONY | DJI | BANG & OLUFSEN jpt.

Kontakt

+372 5252544
+372 6522500
info @ foxgear.ee
pood @ foxgear.ee