Osmo Pocket

Saadavus:
Laos
Mudel:
OsmoPocket
Hind
359.00 299.00

Sina säästad 60.00€

Võimalikud valikud


Osmo Pocket on väikseim 3-teljelise gimbaliga käsikaamera turul. Muuda kompaktse ja intelligentse Osmo Pocket’i abil iga salvestatud moment unustamatuks mälestuseks. Väikene seade on mugav igapäevaseks kaasaskandmiseks ning igas olukorras stabiilsete kaadrite filmimiseks.

NB! Nutitelefonil peab olema Type-C või Lightning pesa.
Tootega ei ole kaasas mälukaarti!

Uskumatult väike, tõeliselt stabiilne
Osmo Pocket kasutab DJI väikseimat 3-teljelist mehaanilist gimbalit. Reaalajas täpselt teie liigutusi siludes, muudab Osmo Pocket iga filmitud kaadri filmilaadseks stseeniks.
- elektrooniline stabiliseerimine
- mehaaniline gimbali stabiliseerimine
- kujutise optiline stabiliseerimine

Võimas tööriist piiramatule kujutlusvõimele
Osmo Pocket talletab kõik teie elu hetked imeliste kaadrite näol. Tänu 1/2,3-tollisele sensorile, 80 ° FOV ja f / 2.0 avale on teie fotod suurepärase detailsusega. Samuti suudab Osmo Pocket salvestada 4K / 60 kaadrit sekundis videot kiirusel 100Mbps ja fotosid 12MP ja piksli suurusega 1,55 μm.

Mehaaniline gimbal
DJI insenerid arendasid väikseima 3-teljelise gimbali DJI ajaloos. See miniatuurne mehaaniline stabiliseerimisplatvorm ja harjasteta mootorid annavad gimbali üle sujuva ja täpse kontrolli.

Müratu jahutussüsteem
Täiesti vaikse esituse jaoks kasutab Osmo Pocket ventilaatorita passiivset jahutust, mis hajutab soojust ühtlaselt ja tagab pikaealise ja ühtlase jõudluse.

Disainitud ühe käega kasutamiseks
Libisemisvastane käepide on higistamiskindel pakkudes mugavat haardumist ja turvatunnet. Sisseehitatud puuteekraan ja nupud pakuvad kiiret ühe käega toimivat kasutajakogemust, võimaldades teil valida režiime ja sätteid kohandada vaid mõne puudutusega.

Universaalne port
Osmo Pocket omab endas universaalset porti. Selle multifunktsionaalse laiendusliidese abil on võimalik Osmo Pocket’it ühendada nutitelefoniga kui ka pidevalt kasvava lisaaksessuaaride valikuga.

Loodud intelligentsust silmas pidades
Osmo Pocket ei ole vaid lihtsalt sujuvate ja  kinemaatiliste kaadrite jäädvustamiseks. Tänu mitmele intelligentsetele funktsioonidele nagu ActiveTrack, Motionlapse ja Panoraam, on teil võimalus kasutada palju rohkemaid efekte, kui seda võimaldavad nutiseadmed.

FPV
Taaslooge oma tegevusi uuesti just oma vaatenurgast. FPV-režiim järgib gimbali orientatsiooni luues sujuvalt uusi põnevaid kaadreid.

ActiveTrack
Topeltklõpsake ekraanil asuval huviobjektil ja ActiveTrack hakkab objekti jälgima. Selfie-režiimi sisenemine käivitub automaatselt FaceTracki, mis hoiab teid alati pildi tsentris.

3×3 Panoraam
Lummavate maastikupiltide jaoks talletab Osmo Pocket 3 × 3-suuruse detailse panoraami.

Motionlapse
Ilusa päeva vaid mõningasse kaadrisse aitab teil mahutada Timelapse-režiim, mis muudab tunnid sekunditeks ning Motionlapse-režiim, mis lisab dramaatilisema efekti saavutamiseks kaamerale sujuvat liikumist.

NightShot
Osmo Pocket tuvastab automaatselt madala valgusjõudlusega stseene ning valgustab neid automaatselt.

Rohkem infot tootja koduleheküljelt  - Osmo Pocket