Polar A370

149.00

Saadavus:
Laos
Tootekood:
P008

Võimalikud valikud

Polar A370 - fitnesskell koos südame löögisageduse pideva jälgimisega
 
Polar A370 on elegantne ja sportlik veekindel fitnesskell, mis võimaldab tänu südame löögisageduse pidevale jälgimisele, täpsemale une jälgimisele ning Polari unikaalsetele treeningufunktsioonidele kätt ööpäevaringselt pulsil hoida.

ÕPI OMA SÜDANT TUNDMA
Saa teada, kuidas sinu süda igapäevastes olukordades käitub. Polar A370 randmepõhine südame löögisageduse monitor jälgib südame löögisagedust ööpäevaringselt, et saaksid täieliku ülevaate oma päevasest aktiivsusest. Polar A370 näitab põletatud kalorite hulka, madalaimat ja kõrgeimat südame löögisagedust ning seda, kuidas südame löögisagedus päeva jooksul muutub.
 
Treeningu ajal aitavad Polar A370 südame löögisagedusele tuginevad juhised sul õige intensiivsusega treenida ja treeningu eesmärke saavutada.

MAGA RAHULIKULT SLEEP PLUSI ABIL
Hea uni on tervise ja heaolu jaoks ülioluline. Polari uus ja täpsem Sleep Plusi uneanalüüs teeb sinust oma une alal eksperdi ning tagab tasakaalustatuma eluviisi.
 
Sleep Plus annab sulle une kohta väärtuslikku teavet. See jälgib uneaega, -kogust ja -kvaliteeti ning tuvastab automaatselt, millal sinu uni on häiritud. Võid määrata eelistatud uneaja ja hinnata oma und ning saad une kohta tagasisidet. Saad tutvuda oma unemustritega ja mõelda, kuidas tagada parem uni.
 
LOO ÜHENDUS
Polar A370 on sinu telefoni parim sõber.
Vabas õhus treenides kasutab Polar A370 telefoni GPS-signaali sinu tempo ja läbitud vahemaa jälgimiseks ning marsruudi kaardistamiseks.
Polar A370 nutikad teavitused hoiavad sind asjadega kursis isegi siis, kui sul pole aega telefoni vaadata. Saad Polar A370 ekraanil teavitusi sissetulevate kõnede, sotsiaalmeedia sõnumite ja kalendrisse märgitud kohtumiste kohta.

PÜSI LIIKVEL
Polar A370 on sinu parim treeningabiline. See muudab tänu randmepõhisele südame löögisageduse jälgimisele treeningud lihtsaks ja mugavaks ning aitab südame löögisageduse tsoonide abil treenida õige intensiivsusega. Polari unikaalsed ja teaduslikult kinnitatud Smart Coachingu funktsioonid juhendavad sind treeningute vältel ning annavad motiveerivat tagasisidet.
 
Aktiivne eluviis tähendab tervisklikke otsuseid ka väljaspool spordisaali. Polar A370 hoiab sind igapäevaelus liikvel – see annab sulle päevase aktiivsuse eesmärgi ning tuletab meelde, et peaksid püsti tõusma ja end liigutama, kui oled liiga kaua paigal püsinud.

MÕÕT
Mass 31,7 g (S), 37,3 g (M/L)
Randmepaela paksus 13,5 mm
Randmepaela laius 23,5 mm
Randmepaela materjal silikoon
Randmepaela suurused S, M/L
 
TEHNILINE TEAVE
- veekindel (WR30)
- laia vaatenurgaga värviline TFT-displei mahtuvusliku puuteekraaniga
- ekraani eraldusvõime 80 x 160 pikslit (RGB)
- ekraani suurus 13 x 27 mm
- Polari optiline südame löögisageduse moodul (2 rohelist LED-i, 1 fotodiood, analoog-eessüsteem)
- taaslaetav 110 mAh aku
- aku tööiga kuni 4 päeva ööpäevaringse aktiivsuse jälgimisega, sh 1-tunnine päevane treening (nutikaid teavitusi kasutamata) koos südame löögisageduse pideva jälgimisega
 
ÜHENDUVUS
Bluetooth® Smart muudab Polar Flow rakendusega juhtmevaba sünkroonimise lihtsaks
Laadimise ja andmete sünkroonimise võimalus Micro USB-liidesega PC- ja Mac-arvutitesse Polar FlowSynci abil
Ühildub järgmiste seadmetega.
* Arvuti, kus töötab Mac OS X10.6 või uuem versioon ja Windows XP, 7, 8, 10
* Mobiiltelefon, kus töötab iOS10 või uuem versioon ja Android 4.4 või uuem versioon
* Polar Balance nutikaal
* Vööandur Polar H10
* Apple Health Kit, Google Fit, MyFitnessPal ja MapMyFitness

Tehnilised andmed ja rohkem infot Polar A370 tootelehelt!


foxgear ...

Nutitelefonid & nutikellad, pulsikellad & rattakompuutrid, kõrvaklapid & kõlarid tootjatelt nagu GARMIN | POLAR | FITBIT | SAMSUNG | SONY | BANG & OLUFSEN jpt.

Kontakt

+372 5252544
+372 6522500
info @ foxgear.ee
pood @ foxgear.ee