Polar A360

155.00

Saadavus:
Laos
Tootekood:
FIT021

Võimalikud valikud

Polar A360 aktiivsusmonitor.
 
See veekindel aktiivsusmonitor on esimene omataoline, millel on nii randmepõhine südame löögisageduse monitor, Polari isikupärastatud treeninguabiline kui ka ööpäevaringne aktiivsuse jälgimise funktsioon. Sellel on isegi nutikella funktsioonid, näiteks nutikad teavitused ja värviline puuteekraan.
 
VÕTA SEE KÕIKJALE KAASA – SEE ON ALATI VALMIS
 
Polar A360 + Polar Smart Coaching = tulemused - Polar A360 on võimas aktiivsusmonitor. Polar Smart Coachingu abil saad hinnata oma igapäevast treenituse astet, kavandada individuaalseid treeninguid, treenida õigel intensiivsusel ja saada kohest tagasisidet – kõik funktsioonid on loodud pakkuma maksimaalset naudingut ja motivatsiooni.

Alusta iga päeva värskelt - jälgi oma päeva kohta kõiksugust vajalikku teavet, alustades unekvaliteedist ning lõpetades sammude, läbitud vahemaa, põletatud kalorite ja mis tahes tegevustega. Võid vaadata oma päevase aktiivsuse eesmärki ja saada praktilisi juhiseid, kui vajad selle saavutamiseks veidike abi. Polar A360 isegi vibreerib ning tuletab sulle meelde, et peaksid liikuma, kui sa pole pikka aega aktiivne olnud. Kõik aktiivsuse ja sellega seotud tervisehüvede kohta käivad üksikasjad leiad Polar Flowst

Sisemiselt tehnoloogiline, väliselt stiilne - Polar A360 on elegantse, minimalistliku disainiga aktiivsusmonitor, mis on üheaegselt nii moekas kui ka otstarbekas. Kogu vajalik teave kuvatakse teraval, suure eraldusvõimega, värvilisel puuteekraanil. Vali meelepärast värvi pehme, silikoonist randmepael, et Polar A360 vastaks sinu stiilile ja tujule. Saad valida kolme erineva suuruse vahel. Turvaline, hõlpsalt kasutatav pannal tagab käepärasuse.

Ära jää millestki ilma - Polar A360 võimaldab sul otsustada, kas soovid püsida ühenduses ja vaadata teadaandeid otse oma randmel. Treeningurežiimis olles võib Polar A360 sind teavitada, kui keegi helistab, et saaksid otsustada, kas teha paus. Ülejäänud ajal saad kursis olla ka tekstsõnumite, kohtumiste ja sotsiaalmeedia sõnumitega, nähes teadaandeid otse oma randmel.

Suurused S, M ja L - mugav suuruse juhend
- Small (S) 130-170 mm
- Medium (M) 150-200 mm
- Large (L) 165-225 mm

Tehnilised andmed ja rohkem infot POLAR A360 tootelehelt!

 foxgear ...

FOXGEAR - nutitelefonid & nutikellad, pulsikellad & rattakompuutrid, droonid, kõrvaklapid tootjatelt nagu GARMIN | POLAR | TOMTOM | SIGMA | BEURER | FITBIT | SAMSUNG | SONY | DJI | BANG & OLUFSEN jpt.

Kontakt

+372 5252544
+372 6522500
info @ foxgear.ee
pood @ foxgear.ee