Garmin Edge 1030

479.00

Saadavus:
Laos
Tootekood:
Edge1030
Garmin Edge 1030 - ainulaadne GPS Rattakompuuter koos navigeerimis ja ühilduvus võimalustega

- 3,5 tolline rattakompuuter koos suurepärase navigeerimise, jõudluse ja sõiduteavituste funktsioonidega.
- trendline-i populaarne teejuht kasutab miljoneid kilomeetreid sisaldavat Garmin Connect sõidu andmeid, et juhatada sind nii teede peal kui ka metsade vahel.
- sisselaetud Garmini rattakaart juhatab sind kurv-kurvi järel. Lisaks on ka uued navigeerimisteated.
- uus sõitjalt sõitjale sõnumi saatmine lubab olla suhtluses teiste sõitjatega su grupis.
- testi oma võimeid koos uue Strava Live Segment-i funktsiooniga.
- aku kestvus kuni 20 tundi, koos Garmin Charge akupangaga kuni 40 tundi.
 
Sõida kiiremini ja kaugemale koos uue Garmin 1030 Edge GPS rattakompuutriga. Sisaldab endas Trendline sõidu andmeid, mis kuvab sulle parimad rajad nii teepeal kui ka selle kõrval- tänu sellele on sinu rattateekond turvalisem kui kunagi varem. Üksõik kas sa oled võistleja, tavasõitja või lihtsalt seikluste otsija, Garmin 1030 rattakompuuter on sulle ideaalne valik.
 
Koosta enda jaoks täiuslik rattavarustus
Edge 1030 sisaldab kõige uuemaid navigeerimisvahendeid ja on ühtlasi ka ühilduv Garmini ratta aksessuaaridega, mis aitavad sul mõõta kõige tähtsamaid aspekte oma treeningus. Seade ühildub ka tähelepanu täiendatavate lisaseadmetega, mis aitavad tagada sinu turvalisuse. Sa saad ehitada oma täisuliku sõiduvarustuse ja kõik saab alguse Edge-iga.
 
"Popularity routing" teab kus sõitjad käivad.
Alates sellest ajast, kui Garmin Connect online keskkond loodi on sõitjad üles laadinud miljoneid kilomeetreid sõiduradasi. On aeg panna kõik need andmed heasse kasutusse koos Trendline popularity routing tehnoloogiaga. Kui Edge 1030 sulle sõiduraja genereerib, leiab ta parima teekonna - kasutades andmeid, kus kaas ratturid on kõige rohkem sõitnud. Või saad ka kasutada Garmini Course Creator-it Garmin connect-is ja genereerida endale isiklik rattasõbralik rada.
 
Innovatiinve navigeerimine koos Garmini rattateedega.
Garmin on sinu teejuht, ükskõik kas sa oled teepeal või metsaservadel. Edge 1030 rattakompuuter sisaldab endas sisse-laetud Garmini rattakaarti, mis juhatab sind kurv-kurvi järel õigesse punkti, ühtlasi hoiatab ka järskude kurvide eest. Samaaegselt, kui sa sõidad, saad reaalajas infot kõrguste kohta, saad otsida aadresse ja huvipunkte. Edasi-tagasi navigeerimine on tehtud imelihtsaks. Lihtsalt ütle Edge 1030-le distants ja algussuund ja ta annab sulle valiku, mis koosneb kolmest erinevast teekonnast. Ja muidugi on ka seade piisavalt tark, et sind juhatada tagasi alguspunkti, kui selleks peaks vajadus tekkima. Kui sa plaanid pikki teekondasi siis Edge 1030 on õige valik just sinu jaoks. Sisseehitatud aku kestab kuni 20 tundi ja saab ka ühtlasi kasutada seadet uue Garmini intregeeritud akupangaga, mis laseb akul kesta kuni 40 tundi.
 
Sõnumside sõitjalt sõitjale
Ei ole enam vajadust haarata oma telefoni järgi, kui kaasõitja sinu grupist on läinud liiga ette või on jäänud tahapoole. Sõitjalt-sõitjale sõnumiside laseb sul saata eelsalvestatud sõnumeid oma Edge 1030-st kaassõitja seadmesse. Anna oma sõpradele teada, kas sa jõuad järele paari minuti jooksul või peaksid nad edasi liikuma ilma sinuta. Kui sul on katkine rattakumm või vajad muud abi, saad sa saata sõnumeid oma kaassõitjatele tänu GroupTrack funktsioonile.
 
Nutiühenduvus
Edge 1030 aitab sul ühenduses olla ka muud moodi. Vasta vastamata kõnedele või sõnumitele kiirelt eelsalvestatud sõnumitega nagu näiteks " Olen kohe kodus". Anna oma sõpradele ja perele või isegi kaasratturitele meelerahu lastes neil näha reaalajas, kus sa täpselt oled koos LiveTrack ja GroupTrack funktsiooniga. Kasuta ära Garmini Connect keskkonda maksimaalselt, tõmmates alla tasuta rakendusi ja ekraani kuvasi Connect IQ poest, ühilda oma seade WIFI võrguga, et teha lihtsalt ja kiiresti seadmele tarkvara uuendusi.
 
Sõida eneskindlalt ja kergelt
Edge 1030 töötab meie uue "flush" kinnitusega, mis hoiab su seadet täpselt lenkstangiga kohakuti, mitte selle kohal. Mitte ainult ei anna see su Edge-le madalama profiili, see annab ka võimaluse lisada lisa aksessuaare nagu näiteks Garmini akupanga või ükskõik mis Varia lisatähelepanu seadmetega. Edge 1030 on ühtlasi ka ühilduv Varia tahavaate radariga ja nutikad rattatuled aitavad sul luua kõige ohutama sõidukeskkonna. Lisafunktsioonina on peal ka õnnetuse tuvastamine, mis annab koheselt teada su asukoha valitud inimesele.
 
Planeerimisest teostuseni koos TrainigPeaks funktsiooniga
Koos TrainingPeak funktsiooniga võta oma planeeritud treening kaasa igale teekonnale sama lihtsalt, nagu Edge 1030 sisselülitamine. Sisselaetud rakendus paneb su päevase treeningu otse seadmesse. Juhendab sind läbi su treeningu reaalajas, jälgi oma intensiivseid minuteid kui ka intervallide kestvuseid. Sünkroniseeri andmed pärast treeningut TrainiPeaks-i detailseks analüüsiks ja jälgimiseks ning vaata, kaugel oled sa oma isiklikust eesmärgist. Loo oma tasuta TrainigPeak kasutaja ja alusta oma treeningut tasuta treeninguplaaniga
 
Personaliseeritud sõidupäeva jõudlusplaan, et saavutada parim aeg
Best Bike Split annab sulle võimaluse näha, kuidas kaal, jõudlus ja õhutakistus mõjutavad sinu ideaalset aega ja vastavalt sellele koostab perfektse jõudlusplaani võidusõidu päevaks. Tänu Best Bike split rakendusele, su võistlussõit saavutab parima tulemuse. Lihtsalt seo oma Best Bike Split kasutaja Edge 1030 seadmega ja kõik sinu senised treeningplaanid on näpuliigutuse kaugusel. Loo parim Best Bike split kasutaja täna, ja alusta oma täisuliku võistluse strateegia loomist.

Komplekti kuulub:
- Edge 1030
- Rattahoidikud (standard ja etteulatuv)
- USB arvuti-/toitejuhe
- Randmepael
 
Tehnilised andmed ja rohkem infot EDGE 1030 tootelehelt!


foxgear ...

Nutitelefonid & nutikellad, pulsikellad & rattakompuutrid, kõrvaklapid & kõlarid tootjatelt nagu GARMIN | POLAR | FITBIT | SAMSUNG | SONY | APPLE | BANG & OLUFSEN jpt.

Kontakt

+372 5252544
+372 6522500
info @ foxgear.ee
pood @ foxgear.ee